» » В Профкомі студентів ТНЕУ можна зробити міжнародне посвідчення студента ISIC

В Профкомі студентів ТНЕУ можна зробити міжнародне посвідчення студента ISIC

Дата: 1-09-2016, 13:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

В профкомі студентів ТНЕУ можна зробити Міжнародне посвідчення студента ISIC
--»Що таке ISIC? Міжнародне посвідчення студента ISIC - єдине офіційцно визнане у понад 110 країнах світу посвідчення особи студента.
--»Навіщо потрібен ISIC ? Картка ISIC забезпечує Вам рівні права з місцевими студентами, Також це дисконтна картка, яка надає знижки від 5% до 95% на розміщення в готелях, хостелах (молодіжні готелі типу гуртожитків), при придбанні авіа квитків та квитків на наземний транспорт, при відвіданні музеїв, театрів, кінотеатрів, виставок, проведення дозвілля в клубах, кафе, ресторанах, при придбанні товарів у магазинах,при страхуванні та багато іншого. Картка ISIC - це стиль життя.

--»Власниками картки ISIC можуть стати учні від 12 років, студенти та аспіранти денної форми навчання вищих навчальних закладів.
--»Для оформлення картки ISIC необхідно мати:
1.Паспорт/свідоцтво про народження/посвідчення водія
2.Студентський/учнівський квиток/довідка з місця навчання/залікова книжка.
3.Одну фотографію розміром 3 х 4
4.Закордонний паспорт при його наявності.

»Термін дії картки встановлюється з вересня поточного року до кінця наступного незалежко від дати оформлення картки.
»Термін оформлення посвідчення ISIC становить 5 хв