Сумуємо…

Дата: 31-08-2016, 16:46 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Університетська родина Тернопільського національного економічного університету глибоко сумує і висловлює щирі слова співчуття рідним, друзям і колегам з приводу смерті Ірини Василівни Марценюк – провідного спеціаліста відділу освітніх послуг для іноземних громадян Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина.

Ірина Василівна народилася 10 лютого 1981 р. у с. Березовка Гайворонського району Кіровоградської області. Упродовж 1998-2005 рр. навчалася у юридичному інституті Тернопільського державного економічного університету.

З 11 липня 2005 року працювала інженером юридичного інституту. З 1 грудня 2012 року – т.в.о. провідного спеціаліста відділу освітніх послуг для іноземних громадян Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина.

Після тяжкої недуги Ірина Василівна Марценюк відійшла у Вічність. Висловлюємо щирі співчуття донечці Дар'ї (2003 р.н.)

Сумуємо й низько схиляємо голову перед згаслою свічею життя Ірини Василівни. Ми завжди будемо пам’ятати людину, яку поважали за доброзичливість, щирість, професіоналізм.

Вічна їй пам'ять!