» » Дні підприємництва у Тернопільській бізнес-школі

Дні підприємництва у Тернопільській бізнес-школі

Дата: 30-08-2016, 11:46 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив Тернопільської бізнес-школи радо запрошує підприємців міста та області до участі у майстер-класі «Економічна криза: виживання чи прорив? Кейси успішних стратегій кризового управління».

Захід організований з ініціативи бізнес-школи та у партнерстві з Тернопільською обласною державною адміністрацією у рамках Днів підприємництва в Тернопільській області.

Спікер – Володимир Василевський – серійний підприємець, інвестиційний аналітик, бізнес-консультант зі стратегій та підвищення вартості бізнесу, ментор Тернопільської бізнес-школи.

Час та місце проведення події – 14.00 год., 31 серпня (середа), бульвар Шевченка, 9, конференц-зал.

Вхід вільний. Для участі просимо попередньо зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdUhDiCNcyb_nK4331wzfqZnOm9z3k1SWv2UZI_1bTddetTIg/viewform

В останній день літа формуємо новий погляд на кризу як явище та позитивно налаштовуємося на осінні прориви Вашого бізнесу!