Вітаємо!

Дата: 23-08-2016, 14:46 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Згідно Указу Президента України № 338/2016 від 22 серпня 2016 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди 25-ї річниці незалежності України» за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм проректорові Тернопільського національного економічного університету, професорові Зеновію-Михайлу Васильовичу Задорожному присвоєно почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України»; завідувачу кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу Тернопільського національного економічного університету, голові професійної спілки працівників ТНЕУ, доктору економічних наук, доценту Руслану Феоктистовичу Бруханському присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України».
Шановні колеги, прийміть найщиріші вітання з присвоєнням почесного звання. Бажаємо Вам творчого натхнення, наснаги для підкорення нових вершини та втілення у життя найкращих наукових ідей.