» » Студент ТНЕУ встановив рекорд Тернопільської області з легкої атлетики серед юнаків

Дата: 19-07-2016, 16:34 | Автор: Марія Баліцька, головний редактор газети ТНЕУ «Університетська думка»

Студент другого курсу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету (група БОЧТ-21), легкоатлетист Василь Макух нещодавно повернувся з Грузії, де взяв участь у чемпіонаті Європи серед юнаків, який відбувся вперше у Тбілісі.

У чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед юнаків взяли участь по два представники усіх країн Європи.

Як розповідає тренер спортсмена Богдан Петрович Дуда, Василь на чемпіонаті Європи хоч і прибіг 17, зате показав свій найкращий результат, пробігши 100 м за 10.96 сек, чим, власне, встановив рекорд Тернопільської області серед юнаків (попередній рекорд становив 11.07 сек).

В естафетному бігу 100х200х300х400 м команда посіла 4 місце із результатом 1.54.18 сек.

Загалом, збірна України з легкої атлетики виборола 10 місце, і велика заслуга у цьому студента Тернопільського національного економічного університету Василя Макуха.

Вітаємо спортсмена і бажаємо йому окрилених перемог!