До уваги працівників ТНЕУ

Дата: 4-07-2016, 10:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відповідно до Закону України «Про основні засади державного нагляду (контроль) у сфері господарської діяльності», Положення про Державну інспекцію навчальних закладів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 538, Порядку державного інспектування навчальних закладів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 травня 2012 р. № 353, у період з 4 по 5 липня 2016 р. у Тернопільському національному економічному університеті триватиме позапланова вибіркова виїзна перевірка вищого навчального закладу за напрямом: виконання положень Конституції та законів України, інших нормативно-правових актів з питань освіти.

В університеті працюватиме комісія у складі:
– Олійник Лесі Володимирівни – начальника відділу інспектування та моніторингу ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації управління контролю за діяльністю вищих навчальних закладів Державної інспекції навчальних закладів України (голова комісії);
– Острянка Андрія Миколайовича – завідувача кафедри археології, етнографії та краєзнавчо-туристичної роботи Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка;
– Овчарук Олени Михайлівни – начальника відділу кадрів Полтавської державної аграрної академії.

Поспілкуватися з членами комісію можуть усі бажаючі з 9.00-18.00 год. в аудиторії 1305 за адресою: вул. Львівська, 11а.