» » Зустріч із представниками Університету Уппсали (Швеція)

Зустріч із представниками Університету Уппсали (Швеція)

Дата: 27-06-2016, 15:07 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

29 червня 2016 р. о 14.30 год. у залі засідань ректорату (центральний корпус ТНЕУ, Львівська, 11) відбудеться зустріч із представниками Університету Уппсали (Швеція). Організатори заходу: Комісія із забезпечення якості освіти у ТНЕУ та кафедра економічної теорії.

У роботі круглого столу візьме участь Лі Бенніх-Бьоркман – проф. кафедри управління, керівник Центру російських та євразійських досліджень Університету Уппсали (Швеція), голова Комітету Премії Й.Шютте, який виступить із доповіддю «Соціально-гуманітарні дослідження у Швеції: співпраця українських та шведських науковців».

Курбатов Сергій – д. ф. н., ст. наук. співробітник, зав. відділу лідерства та інституційного розвитку Інституту вищої освіти НАПН України, афілійований науковий співробітник Центру російських та євразійських досліджень Університету Уппсали (Швеція), презентуватиме монографію «Феномен університету в контексті часових та просторових викликів».

Запрошуємо усіх зацікавлених.

За детальнішою інформацією звертатись до проф. Длугопольського О.В., 0671632940