» » Урочисте вручення дипломів випускникам 2016 року ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина! Graduation ceremony for the students of B. Havrylyshyn Education and Research Institute of International Economic Relations 2016!

Дата: 27-06-2016, 15:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Дорогі випускники! 30 червня 2016 року об 11 год. в актовій залі ТНЕУ відбудеться урочисте вручення дипломів студентам-випускникам Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина, ОС «Бакалавр» усіх напрямів підготовки та фахових спрямувань.

Dear graduates! On June 30, 2016 at 11.00 a.m. the graduation ceremony will be organized for bachelor students of B. Havrylyshyn Education and Research Institute of International Economic Relations of all specialties.