» » Магістерська програма «МІЖНАРОДНИЙ ОБЛІК» (INTERNATIONAL ACCOUNTING)

Магістерська програма «МІЖНАРОДНИЙ ОБЛІК» (INTERNATIONAL ACCOUNTING)

Дата: 27-06-2016, 14:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

До уваги абітурієнтів ТНЕУ!
Нова магістерська програма «МІЖНАРОДНИЙ ОБЛІК» (INTERNATIONAL ACCOUNTING)дозволить Вам:
– отримати престижну роботу у вітчизняних і зарубіжних компаніях;
– вивчити бізнес-термінологію англійською мовою;
– здобути фахові знання для отримання міжнародного сертифікату з обліку, аналізу та аудиту.

Світові тенденції глобалізації економіки, потреба у сертифікованих бухгалтерах міжнародного рівня, запити вітчизняних та зарубіжних компаній  у фахівцях з міжнародного обліку зумовили доцільність відкриття  англомовної магістерської програми «Міжнародний облік». Підготовку фахівців здійснює колектив кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг на чолі з д.е.н., професором, сертифікованим аудитором Лучком Михайлом Романовичем.
Метою магістерської програми «Міжнародний облік» є підготовка фахівців з глибокими знаннями міжнародних норм, правил і стандартів в сфері обліку, звітності, оподаткування, аудиту, контролю та аналізу.
Програма призначена для навчання як українських, так й іноземних студентів з викладанням дисциплін англійською мовою та застосуванням міжнародного досвіду.
Кожен бажаючий з дипломом «бакалавра», «спеціаліста», «магістра» будь-якого напряму підготовки  має можливість отримати вищу освіту міжнародного рівня.