» » У рамках проведення тиждня правових знань

У рамках проведення тиждня правових знань

Дата: 26-06-2016, 11:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

23 червня 2016 р. в рамках проведення Тижня правових знань з нагоди відзначення 20-ї річниці Конституції України на юридичному факультеті Тернопільського національного економічного університету відбувся круглий стіл на тему: «Конституція України – Основний Закон держави очима молодих дослідників – студентів юридичного факультету».

Співорганізаторами круглого столу виступили: кафедра конституційного, адміністративного та фінансового права юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету і Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області.

У роботі круглого столу взяли участь: заступник декана юридичного факультету, доцент кафедри цивільного права Валентина Слома, доктор юридичних наук, професор кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Сергій Гречанюк, доцент кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Тарас Цимбалістий, доцент кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Оксана Росоляк, к.ю.н., викладач Галицького коледжу ім. В’ячеслава Чорновола Ольга Заставна, начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Тарас Ліщина, начальник відділу Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Марія Музика, начальник відділу Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Світлана Шуварівська, викладачі та студенти юридичного факультету.

З доповідями виступили студенти 4 курсу юридичного факультету Володимир Карий, Іванна Лахута, Катерина Мудрик.

Присутні обговорили правові аспекти реалізації Конституції України, а також актуальні проблеми конституційно-правового реформування, зокрема, в частині судово-конституційної реформи, децентралізації влади, правового статусу депутатів.