» » Магістерська програма «Облік і оподаткування підприємницької діяльності» - запорука вашого успіху!

Дата: 27-06-2016, 13:17 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні бухгалтер – це не тільки знавець Дебету і Кредиту, а особистість, яка повинна володіти навиками  із оподаткування, консалтингу, управління. У кризовий період багато працівників втратили роботу, але не бухгалтери! Такі поради студентам кафедри обліку у виробничій сфері надавав канадський бухгалтер нафтової компанії "Talisman”("Repsol”)  Ніколас Знак.
Облік – це визнана історією спеціальність! Без бухгалтерського обліку бізнес був би некерованим. Вивчаючи спеціальність «Облік і оподаткування підприємницької діяльності», Ви відкриєте для себе: таємниці формування економічної інформації, яка використовується для управління підприємством, оволодієте мистецтвом бухгалтера.
Це надасть Вам унікальну можливість отримати сучасну освіту, що поєднує багатогранні знання!
Кафедра обліку у виробничій сфері