» » У Свалявські філії ТНЕУ студенти склали Державний іспит

У Свалявські філії ТНЕУ студенти склали Державний іспит

Дата: 6-06-2016, 15:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З 4 по 5 червня 2016 у Свалявські філії ТНЕУ студенти заочної форми навчання склали Державний іспит  на присвоєння кваліфікації «бакалавр» та «спеціаліст» із напряму підготовки «Фінанси і кредит» та «Облік і аудит».

До складу Державної екзаменаційної комісії увійшли: кандидат економічних наук, доценти кафедри фінансів Андрій Юрійович Дерлиця, доцент кафедри обліку у виробничій сфері Ростислав Володимирович Романів, секретар – спеціаліст 1-ої категорії Свалявської філії ТНЕУ Марія Іванівна Балаж. Очолила роботу ДЕК начальник фінансового управління Свалявської РДА Руслана Василівна Прожегач. Заступник голови комісії – директор Свалявської філії ТНЕУ  Василь Михайлович Канюк. Загалом до державного іспиту були допущені 82 студента.

Підчас державного комплексного кваліфікаційного екзамену вміло продемонстрували отримані упродовж навчання знання щодо актуальних питань розвитку економіки України, впевнено відповідали на запитання членів державної екзаменаційної комісії.