» » Вручення дипломів слухачам Школи польського та європейського права 2015-2016 н.р.

Дата: 9-06-2016, 11:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

П'ятого червня 2016 року в Тернопільському національному економічному університеті відбулося урочисте вручення дипломів слухачам Школи польського та європейського права 2015-2016 навчального року.

У церемонії вручення дипломів взяли участь представники Тернопільського національного економічного університету та Ягеллонського університету (м. Краків, Республіка Польща), а саме: проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна та інформаційна діяльність), кандидат технічних наук, доцент Олег Адамів, декан юридичного факультету, кандидат юридичних наук Сергій Банах, викладач курсу польської юридичної мови у рамках Школи, кандидат філологічних наук, доцент Тетяна Юрчишин, керівник Школи, кандидат юридичних наук Людмила Саванець, координатор Школи,  кандидат юридичних наук, доцент Тетяна Подковенко, адвокат Адам Ришь, керівник Школи, доктор Лукаш Коссацкі-Литвин.

Випускники Школи польського та європейського права 2015-2016 року, зокрема студенти та викладачі ТНЕУ, висловили щиру подяку професорсько-викладацькому колективу Школи та запросили усіх бажаючих приєднатися до числа слухачів у наступному навчальному році.

Вітаємо випускників Школи польського та європейського права 2015-2016 року з успішним закінченням навчання, зичимо оптимізму, натхнення та нових здобутків.