» » Молодь ТНЕУ облагороджує студмістечко

Молодь ТНЕУ облагороджує студмістечко

Дата: 7-06-2016, 13:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Ректор Тернопільського національного економічного університету, доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий зустрівся  зі студентами-спортсменами, які долучилися до корисної справи, зробивши свій внесок у покращення естетичного вигляду території університету. Активісти взяли участь у роботах з благоустрою прилеглої території вищого навчального закладу біля корпусу №11.

Всі працювали не покладаючи рук, адже нагородою за працю буде не тільки гарна та затишна територія, а й почуття трудового побратимства та причетності до облагородження студмістечка.

Ректор подякував молоді за плідну працю, обговорив особливості навчання і відзначив спортивні досягнення студентів. Андрій Ігорович наголосив: «Приємно бачити, що наші студенти долучаються до спільної справи. Разом ми зробимо наш університет освітнім центром європейського зразка».