ДЗВОНИ
НАМ


«Університетська миля» ТНЕУ

Дата: 27-05-2016, 17:44 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

 

Університетська миля – це один із наймасштабніших спортивних заходів Тернопільського національного економічного університету. Уже третій раз поспіль з ініціативи ректора ТНЕУ відбувається забіг «Університетська миля». Дружня атмосфера, гарний настрій вирували серед молоді та наставників-науковців вищого навчального закладу. Більше тисячі студентів та викладачів університету пробігли вулицями Тернополя, щоб засвідчити своє прагнення вести здоровий спосіб життя та показати силу духу, наполегливість та цілеспрямованість. Наймолодшому учаснику забігу – 4 роки, а найстаршому – 68 років.

Академічна родина ТНЕУ - це не тільки потужні наукові школи, студентські освітні ініціативи, міжнародні проекти, а й славні спортивні традиції . Приємно відзначити, що колективи усіх факультетів разом вийшли на старт й фінішували як одне ціле. Ректор ТНЕУ, проректори, декани, професорсько-викладацький колектив та студентство вийшли на цю акцію під гаслом «Україна – мужність, сила, перемога». Першими прибігли спортсмени вищого навчального закладу, які займають найвищі сходинки спортивних п’єдесталів не тільки в Україні, а й закордоном.

Зібравшись на майданчику біля центрального корпусу, учаснику забігу отримали грамоти та подарунки від ректора ТНЕУ, доктора економічних наук, професора А.І. Крисоватого. Вітаючи усіх присутніх, Андрій Ігорович сказав: «Мені дуже приємно разом із вами брати участь у традиційному забігу «Університетська миля». Я гордий, що ми не тільки вміємо добре працювати, а й маємо гарну фізичну підготовку, силу духу й бажання бути першими. Сьогодні ми всі переможці, адже у спорті найважливішим є стійкість, незламність, вміння долати перешкоди. Я пишаюся тим, що у ТНЕУ такі креативні студенти, цілеспрямовані викладачі, гарні працівники. Ми велика рушійна сила, у нас є сила духу й впертість у досягненні поставленої мети. Ми живемо сьогоденням, але й впевнено творимо майбуття».

Родзинкою свята стало нагородження наймолодших учасників спортивного дійства, вони отримали від ректора солодкі подарунки за участь в «Університетській милі».

Сподіваємося, що така акція стане гарним прикладом для усіх вищих навчальних закладів України в прагненні стати кращими, сильнішими, згуртованішими.