» » Відкриті лекції науковців з Люблінського католицького університету Івана Павла ІІ

Дата: 26-05-2016, 11:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З метою практичної реалізації Угоди про міжнародне наукове та навчальне співробітництво між Тернопільським національним економічним університетом та Люблінським католицьким університетом Івана Павла ІІ 27 травня до нашого вищого навчального закладу завітають науковці – доктор Лєх Яньчук та доктор Агнієшка Лукасік-Турецька.

Метою приїзду польських вчених є проведення відкритих лекцій для студентів факультету економіки та управління за підтримки кафедри менеджменту та публічного управління. Доктор Лєх Яньчук проведе лекцію на тему: «Місцеве самоврядування. Політична спільнота чи громадянське суспільство?», а доктор Агнієшка Лукасік-Турецька прочитає лекцію на тему: «Зовнішня виборча реклама у виборчій кампанії в Україні та Польщі: порівняльний аналіз».

Організаційний супровід перебування польських науковців будуть здійснювати доценти кафедри менеджменту та публічного управління Овсянюк-Бердадіна Олександра Федорівна та Крисько Жанна Леонідівна.