» » "Реформа децентралізації: стан та перспективи впровадження у Тернопільській області"

Дата: 25-05-2016, 14:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

27 травня о 10.00 год. у Центрі європейських та міжнародних студій ТНЕУ розпочне роботу форум «Реформа децентралізації: стан та перспективи впровадження у Тернопільській області», організований активістами всеукраїнської ініціативи «Активна громада» Всеукраїнського громадського об’єднання «Інститут Республіка».

Метою форуму є з’ясування основних причин, що створюють перепони до впровадження реформи децентралізації на місцевому та обласному рівні та пошук шляхів вирішення. У форумі візьмуть участь експерти та знавці законодавчих аспектів, представники влади області та громад, експерти з питань об’єднання територіальних громад з Тернопільської області та всієї України. До дискусії долучиться кандидат економічних наук, доцент Овсянюк-Бердадіна Олександра Федорівна зі студентами ТНЕУ.

За детальнішою інформацією звертайтеся до координатора Всеукраїнської ініціативи «Активна громада» Рустама Ергешова за тел.. (098)-992-83-30 або написавши лист на електронну rustamchyk@gmail.com