» » За результатами ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з туризмознавства студентка ННІМЕВ ім.Б.Д.Гаврилишина Тернопільського національного економічного університету Зіньчук Ірина Володимирівна нагороджена ІІ місцем.

Дата: 13-05-2016, 14:54 | Автор:

12 травня 2016р. студенти Навчально-наукового  інституту міжнародних економічних відносин імені Б. Д. Гаврилишина Зіньчук Ірина ( група Т-41) та Баран Ольга ( група Тм-11)  взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з туризмознавства, яка проходила у Чернівецькому національному університеті ім. Юрія Федьковича.
   Олімпіада відбувалася протягом 11-13 травня 2016 року. Програма заходу передбачала не лише практичні та теоретичні завдання, а й різні цікаві екскурсії. Так, 11 травня студенти мали незабутню екскурсію Чернівцями «Променад старим містом». 12 травня – урочисте відкриття та проведення олімпіади. Після завершення усі учасники заходу мали можливість поспілкуватися та провести товариський вечір зі студентами географічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича. У останній день підводилися підсумки ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади, а також організаторами була запланована екскурсія територією Резиденції Митрополитів Буковини та Далмації.
   Висловлюємо велику подяку кандидату економічних наук, доценту кафедри міжнародного бізнесу і  туризму Оливко Оксані Андріївні та кандидату географічних наук, доценту кафедри міжнародного бізнесу і  туризму Рудакевичу Івану Романовичу за високу організацію підготовки до ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з туризмознавства.
Фотозвіт: