» » Студенти ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина взяли участь у ІІ етапі "Естафети єднання студентства Півдня та Заходу України"

Дата: 16-05-2016, 16:30 | Автор:

12-14 травня у рамках  II етапу "Естафети єднання" ініціативна група студентів Тернопільського національного економічного університету під керівництвом заступника директора ННІМЕВ ім. Б.Д.Гаврилишина, кандидата економічних наук, доцента Камінського Богдана Адамовича побувала у Миколаєві та у Миколаївській області. Після зустрічі на Миколаївському залізничному вокзалі делегацій Тернопільського національного економічного університету, Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне), Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича (м. Чернівці) учасники вирушили до Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського, де їх  привітно зустріла адміністрація університету.
   Згодом усі вирушили до надзвичайно красивого та вражаючого Миколаївського обласного краєзнавчого музею, де екскурсоводи розповіли про історію Миколаївщини. Виснаженими, але на емоціях під співи у автобусі вирушили до м. Очаків. По дорозі у с. Кам’янка усіх зарядили позитивом представники місцевої творчої самодіяльності. Наступною локацією була база відпочинку «Борисфен», де і проходила «Естафета Єднання». Під час проведення естафети учасники обмінювались досвідом та набутими знаннями, навичками  за період навчання, котрі згодом допоможуть їм реалізуватись у майбутньому.
    Прощальний день був досить вражаючим, так як після сніданку учасники «Естафети єднання» відвідали зону сільського зеленого туризму, національний заповідник «Білобережжя Святослава» (Кінбурнська коса), о. Березань, Ягорлицької затоки, де мали змогу помилуватися недоторканою природою та скупатись у кришталево чистій воді Чорного моря. Ввечері усім учасникам були врученні сертифікати. На завершення «Естафети Єднання» організатори дали змогу усім бажаючим «відіграти» студентське весілля  під  супровід народних та сучасних пісень.
    Від іменні усіх студентів ініціативної групи хочеться висловити подяку за підтримку ректору Тернопільського національного економічного університету доктору економічних наук, професору Андрію Ігоровичу Крисоватому та  кандидату економічних наук, доценту, директорові Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Ігорю Михайловичу Таранову.
  Фотозвіт:

Студент групи Т-41 ННІМЕВ