Зустріч з Кирилом Богданюком

Дата: 23-05-2016, 11:47 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

20 травня у світлиці Тернопільського національного  економічного університету відбулася непересічна подія: у гості до професорсько-викладацького колективу завітав Кирило Богданюк. Хлопець малює картини дуже оригінальним способом. Він використовує не фарби, а віск і праску, які замінюють йому пензлик та полотно. Взявши до рук чистий аркуш паперу, він творить неймовірні дива: вимальовує на папері свої емоції,  переживання, сприйняття світу. Кирило – юнак з великими очима та пшеничними кучерями, наче промінь сонця у суєтному житті. Його картини випромінюють позитив, радість, бажання сприймати світ різнокольоровим. Кирило свої роботи не продає, а лиш дарує, що є свідченням його щирості та любові до людей. Він студент Кам’янець- Подільського планового-економічного технікуму-інтернату, який очолює  Тріпак Мар’ян Миколайович. Адміністрація вищого навчального закладу запропонувала юнаку  до 50-річчя ТНЕУ зробити персональну виставку у вищому навчальному закладі.