» » Обрано нового голову Ради молодих вчених ТНЕУ

Обрано нового голову Ради молодих вчених ТНЕУ

Дата: 21-05-2016, 13:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

18 травня 2016 року у залі засідань ректорату ТНЕУ відбулася важлива подія в житті молодої науки університету – звітно-виборчі збори Ради молодих вчених університету.

Зі звітом про діяльність РМВ за 2013-2016 роки виступив голова ради Маршалок Тарас Ярославович, к.е.н., доцент кафедри податків та фіскальної політики ТНЕУ. Звітуючи про свою роботу на посаді голови Ради, Тарас Ярославович наголосив на важливості напрацювань молодих вчених університету, а також зазначив що сьогодні рада є невіддільним і дієвим учасником реалізації програми наукових досліджень, суб’єктом забезпечення високого наукового іміджу університету, осередком зростання майбутніх докторів наук.

Шляхом відкритого голосування Радою було затверджено:
- порядок денний зборів РМВ;
- лічильну комісію(для підрахунку результатів голосування);
- звіт голови РМВ ТНЕУ Маршалка Т.Я.;
- рішення щодо зняття з посади голови РМВ ТНЕУ Маршалка Т.Я.;
- рішення щодо обрання нового голови РМВ ТНЕУ.

За результатами відкритого голосування новим головою Ради обрано Гандзюк Ольгу Володимирівну, аспіранта кафедри обліку у виробничій сфері, економіста 1-ї категорії відділу організації науково-дослідних робіт та маркетингу Науково-дослідного інституту інноваційного розвитку та державотворення.

Ми вражені щирістю та ініціативністю обраної кандидатури  й сподіваємося на вагомі досягнення у науковій роботі.

Вітаємо Ольгу Володимирівну і бажаємо їй наснаги для зміцнення  авторитету та наукової слави нашого університету!