Нескорені духом

Дата: 20-05-2016, 16:55 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

18 травня у найбільшому концертному залі нашого краю – ПК «Березіль» ім. Л. Курбаса – відбулося святкове дійство з нагоди 25-ї річниці творчої діяльності народної художньої студії сучасної хореографії «ТАНГо dance company» ТНЕУ.

Художній керівник колективу – випускниця ТНЕУ, магістр хореографії Любов Борисяк. Цей обдарований творчий колектив добре відомий не лише в Україні, а й далеко за її межами. Без його участі не проходить жодне свято у ТНЕУ, у нашому місті. Святкове дійство відбувалося під патронатом ректора університету Андрія Ігоровича Крисоватого, котрий приділяє багато уваги для розвитку талантів молоді, допомагає дітям та студентам себе творчо реалізувати.

Ювілярів вітав ректор ТНЕУ, професор А.І. Крисоватий, заступник голови Тернопільської обласної ради Любомир Левкович Крупа, відомий громадський діяч Антон Рекуш, партнери свята та меценати.

Головним подарунком глядачам від ювілярів був одноактний балет «Нескорені духом» - своєрідний колаж різноманітних танцювальних картинок. Вони об’єднані спільною темою:«Чим є свобода для нас, українців?»

Головні герої балету – Нескорений, Свобода, Фатум, Диктатор – зібрані художні образи, кожен з яких має свою місію.

Лібрето до балету написав заслужений діяч мистецтв України Олег Герман, режисер-постановник - Любов Борисяк, хореографи – Любов Борисяк, Алла Дугельна, Іванна Чайковська. В балеті використана музика Людвіга ван Бетховена, Кріса де Бурга, Людовіка Ейнауді, Клінта Менселла, гуртів «Forte Cristo», «Eklipse», «Piano Guys». Яскраве світло та спецефекти, неперевершена атмосфера, талановиті артисти подарували усім присутнім справді дивовижне свято.

Відділ гуманітарної освіти та виховання