» » Монографія «Інноваційний університет і лідерство: проект і мікропроекти»

Монографія «Інноваційний університет і лідерство: проект і мікропроекти»

Дата: 20-05-2016, 15:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 16-17 травня 2016 р. на запрошення Президента Міжнародного фонду досліджень освітньої політики п. Т.Фінікова, проф. кафедри економічної теорії Длугопольський О.В. брав участь у підсумковому семінарі-презентації результатів міропроектів учасників міжнародного польсько-українського освітнього проекту «Інноваційний університет і лідерство. Фаза 2: забезпечення якості та інтернаціоналізація», що відбувався у Київському національному університеті ім. Т.Шевченка.

З вітальним словом виступив директор департаменту вищої освіти МОН України п. О.Шаров, декан факультету "Artes Liberales” Варшавського університету п. Р.Сухарські, зав. відділу лідерства та інституційного розвитку Інституту вищої освіти НАПН України С.Курбатов. Серйозним здобутком вже реалізованого проекту у ТНЕУ став вихід монографії учасників проекту «Інноваційний університет і лідерство: проекти і мікропроекти», що видана 2016 р. у Варшаві. Передмову до монографії написала Міністр освіти і науки України Л.Гриневич. Параграф колективної монографії Длугопольського О.В. стосується побудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти у ТНЕУ, в якій детально прописано перші кроки у формуванні цієї системи на базі окремого вищого навчального закладу.