» » Новітні наукові підходи кафедри міжнародного бізнесу і туризму ННІМЕВ ім.Б.Д.Гаврилишина ТНЕУ

Дата: 19-05-2016, 11:44 | Автор:

16 травня 2016 р. відбувся науково-методичний семінар кафедри міжнародного бізнесу і туризму, на якому розглядалося питання про наукову роботу на кафедрі.
   В рамках цього семінару було заслухано звіт доцента кафедри міжнародного бізнесу і туризму Федірка М.М. про виконану роботу за тематикою «Реформування ринку комунальної теплоенергетики України». Даний напрям досліджень очолює професор кафедри Брич В.Я.
   Активну участь в роботі семінару взяли студенти групи МАУБ-41: Пивоварчук Н., Юрчак К., Гораль Б., Ковальчук І., Халанич Х., Мирончук В., Зубач М., Козак Н., які презентували свої розробки, що стосуються даної тематики.
   За результатами семінару завідувачем кафедри міжнародного бізнесу і туризму, доц. Тибінем А.М. було зазаначено, що результати досліджень є вагомими і, що даний напрям досліджень необхідно поглиблювати із залученням широкого кола професорсько-викладацького складу, аспірантів і студентів.
  Фотозвіт: