» » «Тиждень Банкіра». День перший. Інтелектуально-пізнавальна гра «Мафія»

«Тиждень Банкіра». День перший. Інтелектуально-пізнавальна гра «Мафія»

Дата: 17-05-2016, 15:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж першого дня «Тижня Банкіра» студенти та викладачі факультету банківського бізнесу взяли участь у турнірі з інтелектуально-пізнавальної гри «Мафія».

«Мафія» – командна психологічна покрокова рольова гра з детективним сюжетом, яка моделює боротьбу інформованих один про одного членів організованої меншості проти неорганізованої більшості. Гра вдало поєднує в собі риси боротьби та маскараду. Вона одночасно і шоу, і боротьба за виживання.

Студенти з неабияким захопленням провели час, адже гра передусім базується на спілкуванні. Неминучими були сутечки думок, але все ж, командна гра вражала.

По закінченню, гравці отримали цінне інтелектуальне задоволення, що додало їм впевненості у своїх силах і ще більшого запалу у передчутті наступних днів «Тижня Банкіра».