» » Вітаємо студентку ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина Катерину Вакуленко з занятим почесним місцем в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Міжнародна економіка»

Дата: 13-05-2016, 14:10 | Автор:

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1247 від 27.11.15 р.  27-28 квітня в Київському національному торговельно-економічному університеті було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Міжнародна економіка». До участі в цьому етапі олімпіади були запрошені переможці І етапу ВНЗ України. В олімпіади взяли участь 49 студентів із 32 вищих навчальних закладів 14 регіонів України. Географія учасників була представлена вищими навчальними закладами Києва, Харкова, Львова, Донецька, Дніпропетровська, Тернополя, Луцька, Вінниці,  Запоріжжя, Сум, Полтави, Маріуполя, Одеси, Чернівців.
На олімпіаді Тернопільський національний економічний університет був представлений студенткою 5 курсу групи МЕЄЕм-11 ННІМЕВ ім. Б.Д.Гаврилишина Вакуленко Катериною Миколаївною.
   Змагання були дуже напруженими, учасникам було запропоновано розв’язати комплексні ситуаційні завдання і пройти комп’ютерне тестування з дисципліни «Міжнародна економіка». Наша студентка продемонстрували високий рівень знань та професійних компетентностей зі спеціальності «Міжнародна економіка» та була нагороджена дипломом ІІІ ступеня за участь в  ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Міжнародна економіка».
   Щиро вітаємо Катерину Вакуленко та її наставника д.е.н., професора Савельєва Є.В. зі здобутою перемогою! Зичимо нових звершень задля слави і процвітання нашого навчального закладу!
Фотозвіт: