» » Запрошуємо науковців ТНЕУ на короткострокові стажування

Запрошуємо науковців ТНЕУ на короткострокові стажування

Дата: 13-05-2016, 12:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина та факультету банківського бізнесу, за сприяння ректора д.е.н., проф. Крисоватого А.І. та у рамках реалізації спільної угоди між ТНЕУ та Leibnitz Institute for the Social Sciences (ФРН, м. Кельн), пропонують для професорсько-викладацького колективу нашого вищого навчального закладу короткострокові стажування (один-чотири тижні упродовж 2016 р.) із підвищення кваліфікації та нагромадження матеріалів для написання науково-дослідної роботи на соціальну, економічну та політичну тематику.

Претенденти повинні бути працівниками ТНЕУ, володіти німецькою або англійською мовою на рівні достатньому для проведення наукового дослідження та спілкування в іншомовному середовищі, мотивацією до якісної наукової роботи на перспективу.

До уваги науковців ТНЕУ пропонується два варіанти реалізації стажування:

– за кошти самого дослідника (проживання, транспортні витрати);
– часткове покриття витрат приймаючої стороною за умови схвалення проекту дослідження.

Усю інформацію можна отримати у координаторів проекту від ТНЕУ:

– для англомовних дослідників – д.е.н., проф. Длугопольський О.В. (кафедра економічної теорії)
– для німецькомовних дослідників – к.е.н., доц. Рожко А.О. (кафедра міжнародної економіки)