Святкуємо 45-річчя ФОА

Дата: 11-05-2016, 19:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

12 травня факультет обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету святкує 45-річчя від дня заснування. Запрошуємо університетську родину, випускників та гостей вищого навчального закладу розділити радість урочистого святкування з нагоди ювілею. Імпреза розпочнеться о 13 год. в актовій залі ТНЕУ. У святковому концерті візьме участь випускниця ФОА 1998 року, перша в історії університету «Міс- Академія», народна артистка України Наталя Бучинська.

Будемо вдячні, якщо Ви вшануєте нас своєю присутністю. Цей ювілей не лише визнання досягнень професорсько-викладацького колективу та студентства, а й точка відліку для нових успішних проектів.

Бажаємо усім творчої наснаги, незгасної енергії, нових здобутків і відкриттів. Нехай кожний наступний рік стане для Вас роком розвитку та самовдосконалення!