Вітаємо Едуарда Романюту!

Дата: 4-02-2012, 10:26 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студент Тернопільського національного економічного   університету Едуард Романюта пройшов у фінал національного відбору « Євробачення 2012» . Протягом 25 січня в студії Першого Національного телеканалу проходив відбір українських учасників пісенного конкурсу "Євробачення". Едуард Романюта   виступив з англомовною піснею « I'll never let go» , на яку незабаром представить свій новий кліп. Пісню для українського артиста написали шведські автори, які співпрацюють зі світовими зірками.

Прослуховування учасників конкурсу тривало протягом усього дня, і лише пізно ввечері члени журі оголосили список артистів, які пройшли у другий тур.
Разом з Едуардом Романютою у фінал національного відбору увійшли ще 20 українських артистів.
Фінал національного відбору відбудеться 18 лютого, а сам конкурс « Євробачення» пройде в травні 2012 року в столиці Азербайджану Баку.
Щиро вітаємо Едуарда та бажаємо йому впевненої перемоги у другому етапі   конкурсу!