» » Запрошуємо взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції «Професійна мовленнєва компетенція у глобальному економічному просторі»

Дата: 3-02-2012, 10:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Кафедра іноземних мов Тернопільського національного економічного університету та кафедра англійської філології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка запрошують Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції « Професійна мовленнєва компетенція у глобальному економічному просторі» , що відбудеться протягом 28-29 березня 2012 року.

Робота конференції планується за такими напрямами:
1.Комунікативні аспекти функціонування економічної системи в умовах глобалізації;
2.Комунікативні процеси у менеджменті;
3.Іноземномовна комунікація в юридичному дискурсі;
4.Глобальні інноваційні інформаційно-комунікаційні мережі та системи;
5.Лінгводидактичні та прикладні аспекти іноземномовної фахової компетенції.
Робочі мови конференції – англійська, німецька, французька, українська.
До участі запрошуються молоді вчені, студенти, аспірати, викладачі вищих навчальних закладів.
Планується публікація збірника тез до початку конференції.

20120203163618-inf-lyst.doc
Завантажити Переглянути онлайн