До уваги студентів ТНЕУ!

Дата: 27-04-2016, 14:52 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Повідомляємо, що з 1 вересня 2016 року на підставі Угоди про реалізацію програми двох дипломів між Тернопільським національним економічним університетом (Україна) та Вроцлавським економічним університетом (Польща), на факультеті фінансів стартує Українсько-польський пілотний проект «Програма двох дипломів».

До участі у програмі запрошуються студенти ТНЕУ першого та другого року навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр».

За детальною інформацією можна звертатися до контактних осіб –
Василевська Галина Василівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри податків і фіскальної політики, тел. 0673501328;
Шаповалов Євген, студент групи ФО-42, заступник студентського декана факультету фінансів з наукової роботи та міжнародної співпраці, тел. 0983905585, e-mail shapovalov457@gmail.com, Facebook-eugene.shapovalov.79.