» » «Інноваційні технології в менеджменті та публічному управлінні»

«Інноваційні технології в менеджменті та публічному управлінні»

Дата: 25-04-2016, 12:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

22 квітня 2016 року на факультеті економіки та управління Тернопільського національного економічного університету відбулася наукова конференція студентів, слухачів магістратури та молодих вчених  кафедри менеджменту та публічного управління «Інноваційні технології в менеджменті та публічному управлінні».

Організатором конференції виступив колектив кафедри менеджменту та публічного управління Тернопільського національного економічного університету.

У роботі студентської наукової конференції взяли участь 30 студентів ІІ-V курсів спеціальності «Адміністративний менеджмент», «Менеджмент організацій і адміністрування» та слухачів магістратури  «Державна служба».

Робота учасників конференції була присвячена розгляду актуальних питань інноваційних технологій в менеджменті та публічному управлінні.

Учасників конференції привітали декан факультету економіки та управління, кандидат економічних наук,  доцент Островерхов Віктор Михайлович та завідувач кафедри менеджменту та публічного управління, доктор економічних наук, професор Шкільняк Михайло Михайлович.

З доповідями виступили 12 студентів та слухачів магістратури, які представили результати своїх наукових досліджень, а саме:

1. Зінь Іван – Механізм реалізації стратегічного плану міста (науковий керівник: д.е.н., проф. Монастирський Г.Л.).
2. Войцеховська Софія – Сучасні підходи до розгляду процесу управління оборотними активами (науковий керівник: д.е.н., проф. Шкільняк М.М.).
3. Зубкова Олександра – Бізнес-планування у діяльності організації (науковий керівник: д.е.н., проф. Мельник А.Ф.).
4. Мойсей Людмила – Імплементація технологій раціональної  організації місцевого самоврядування (науковий керівник: д.е.н., проф. Монастирський Г.Л.).
5. Сиротюк Назар – Проблеми та перспективи інноваційного менеджменту (науковий керівник: к. н. держ. упр., доцент Петриків А.В.).
6. Горошко Валерій – Електронна податкова звітність та послуги ДФС, покликані на її реалізацію (науковий керівник: д.е.н., проф. Желюк Т.Л.).
7. Грушицький Олександр – Електронний цифровий підпис (науковий керівник: д.е.н., проф. Желюк Т.Л.).
8. Пацула Ірина – Механізм регламентування діяльності персоналу в організації (науковий керівник: д.е.н., проф. Мельник А.Ф.).
9. Гевко Петро – Удосконалення системи контролю якістю в організації (науковий керівник: к.е.н., доц. Попович Т.М.).
10. Борис Карина – Моніторинг конкурентного середовища організації (науковий керівник: к.е.н., доц. Дудкіна О.П.).
11. Яцик Катерина – Управління інвестиційною діяльністю як передумова ефективного розвитку підприємства  (науковий керівник: д.е.н., проф. Шкільняк М.М.).
12.  Корніцький Михайло – Управління інформаційними зв’язками організації (науковий керівник: к.е.н., доц. Августин Р.Р.).

Всі представлені  доповіді викликали жваву наукову дискусію, в активному обговоренні проблематики проведених наукових досліджень взяли участь всі студенти та викладачі кафедри менеджменту та публічного управління.

Наукові доповіді студентів та слухачів магістратури були змістовними, містили узагальнення теоретико-методологічних досліджень, аналіз проблем та діючої практики адміністративного менеджменту та державної служби, публічного управління.

За результатами обговорення визначені переможці наукової конференції:

І місце:
– Горошко Валерій (слухач магістратури спеціальності «Державна служба»). Науковий керівник –  д.е.н., проф. Желюк Т.Л.
– Войцеховська Софія (група МОАм - 11). Науковий керівник –  д.е.н., проф. Шкільняк М.М.

ІІ місце:
– Мойсей Людмила (слухач магістратури спеціальності «Державна служба»). Науковий керівник –  д.е.н., проф. Монастирський Г.Л.
– Пацула Ірина (група АДМм-11). Науковий керівник –  д.е.н., проф. Мельник А.Ф.
– Зубкова Олександра  (група АДМм-11). Науковий керівник –  д.е.н., проф. Мельник А.Ф.

ІІІ місце:
– Грушицький Олександр (слухач магістратури спеціальності «Державна служба»). Науковий керівник –  д.е.н., проф. Желюк Т.Л.
– Гевко Петро (група АДМм-11). Науковий керівник –  к.е.н., доц. Попович Т.М.
– Сиротюк Назар (група МОА - 21). Науковий керівник –  к. н. держ. упр., доцент Петриків А.В.