» » «Інноваційні процеси економічного і соціально-культурного розвитку: вітчизняний та зарубіжний досвід»

Дата: 22-04-2016, 11:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 14-15 квітня 2016 року колектив Українсько-нідерландської факультет-програми ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина Тернопільського національного економічного університету зустрічав колег, науковців і партнерів на ІХ Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених і студентів «Інноваційні процеси економічного і соціально-культурного розвитку: вітчизняний та зарубіжний досвід».

До участі у роботі наукового заходу долучилися науковці з США, Нідерландів, Данії, Польщі тощо.

Відкрила пленарне засідання завідувач кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу, доктор економічних наук, професор Олена Миколаївна Сохацька. Також до вітальних слів долучилися проректор з наукової роботи, доктор економічних наук, професор Задорожний Зеновій-Михайло Васильович; доктор економічних наук, професор, багаторічний партнер ТНЕУ, професор Орхуського університету Б’ярне Шліхтер (Aarhus University, Denmark); викладач Дрс. Ідж. Ндж. ван дер Боогаард (In Holland University of Applied Sciences, the Netherlands); доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економічної теорії Козюк Віктор Валерійович; кандидат економічних наук, директор ННІМЕВ ім. Б. Гаврилишина Таранов Ігор Михайлович; начальник управління стратегічного розвитку міста  Дейнека Юрій Петрович; професор факультету економічних наук Вроцлавського економічного університету Аннета Зелінська (Wroclaw University of Economics, Poland); керівник мережі фірмових салонів «Перфект» Максим Павлов; кандидат економічних наук, доцент Сивак Роман Богданович; магістр Катрін Хольм (Aarhus University, Denmark); Дж. Джонсон (University of Phoenix, USA).

Під час роботи учасники конференції обговорили низку питань, з-поміж яких: виклики освіти, які висуває сучасне бізнес-середовище через впровадження інноваційних технологій; інвестиційні процеси у глобальному середовищі, новітні підходи в теорії та практиці менеджменту, нова парадигма маркетингу, сучасні інформаційні технології у менеджменті та маркетингу, соціокультурна складова у підготовці майбутнього фахівця, міжкультурні комунікації і сучасні технології у діловому спілкуванні.

Сподіваємося, що усі напрацювання науковців стануть новим поштовхом для подальшої плідної й ефективної діяльності, а організована ІХ науково-практична конференція молодих учених і студентів «Інноваційні процеси економічного і соціально-культурного розвитку: вітчизняний та зарубіжний досвід» стане підтвердженням тісної співпраці між колегами.