Креативний «Батл» у коледжі

Дата: 20-04-2016, 14:15 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

«Тиждень англійської мови разом із кафедрою податків та фіскальної політики» набирає обертів! 19 квітня 2016 року відбувся брейн-ринг з економіки для студентів коледжів ТНЕУ та учнів шкіл. Відбувся справжній «батл» між двома командами, під час яких учасники проявили відмінні знання економічної термінології англійською мовою, а також економічних явищ і процесів. У творчому конкурсі капітани команд креативно висвітлили своє бачення сучасних проблем економіки України та шляхів їх подолання.

Особливо хочемо подякувати нашим гостям – команді старшокласників ЗОШ № 6! Судді (к.е.н., доц. Луцик А.І., к.ф.н., доц. Гумовська І.М., к.е.н., доц. Заклекта О.С.) одноголосно зазначили, що такі перспективні студенти нашому університету дуже-дуже потрібні.

Завершився брейн-ринг у дружній неформальній обстановці –  спільно куштували солодкий приз та обмінювалися думками і враженнями.