» » Нові надходження в читальний зал УНЕФ від німецького дослідного товариства DFG

Нові надходження в читальний зал УНЕФ від німецького дослідного товариства DFG

Дата: 1-02-2012, 11:35 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Німецьке дослідне товариство DFG (http://www.dfg.de/index.jsp), що пропонує різні освітні програми, в тому числі фінансування фахової літератури для університетів Східної Європи, схвалило заявку Україно-німецького економічного факультету ТНЕУ та надало 85 підручників, монографій і довідників німецькою й англійською мовою загальною вартістю понад 3000 € для використання у навчальному процесі університету.

Серед надходжень такі цінні видання, як « Класики економічної думки» від Платона до Джона Кейнса, « Міжнародна економіка» Нобелівського лауреата з економіки 2008 р. Пола Кругмана, довідник у трьох томах з економіки підприємства, велика добірка літератури з міжнародних фінансів. З літературою можна ознайомитись в читальному залі УНЕФ (ауд. 11206).

perelik.doc
Завантажити Переглянути онлайн