» » Зустріч студентів 4-го курсу юридичного факультету ТНЕУ із судмедекспертом

Зустріч студентів 4-го курсу юридичного факультету ТНЕУ із судмедекспертом

Дата: 19-04-2016, 13:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

14 квітня 2016 р. на юридичному факультеті Тернопільського національного економічного університету (а. 702, об 11.10 год.) відбулася зустріч студентів 4-го курсу із заступником начальника Тернопільського обласного бюро судово-медичної експертизи Кравцем Олександром Феодосійовичем.

Тема зустрічі: «Процесуальні та організаційні основи судово-медичної експертизи».

Після лекції студенти разом із судмедекспертом та викладачами кафедри кримінального права та процесу відвідали морг на території  Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні, де ознайомилися із роботою патологоанатомічного бюрота судово-медичної експертизи.

Організаторами заходу виступили викладачі кафедри кримінального права та процесу: завідувач кафедри кримінального права та процесу, к.ю.н., доцент Рогатинська Ніна Зіновіївна та к.ю.н., доцент кафедри (декан ЮФ ТНЕУ) Банах Сергій Володимирович.