» » Студентка ФББ здобула 3 місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді

Студентка ФББ здобула 3 місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді

Дата: 19-04-2016, 10:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

13-15 квітня 2016 року на базі Харківського навчально-наукового інституту Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Фінанси і кредит» / спеціальності «Банківська справа».

Участь в олімпіаді взяла студентка групи ФБСм-11 факультету банківського бізнесу Тернопільського національного економічного університету Баранюк Марія Володимирівна. До роботи журі олімпіади долучився кандидат економічних наук, доцент банківської справи Ярослав Іванович Чайковський.

За результатами чотирьох турів Марія Баранюк увійшла до числа переможців олімпіади та нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

Слід відзначити високу організацію проведення наукової зустрічі та подякувати оргкомітету за забезпечення належних умов студентам-учасникам, роботі журі та апеляційної комісії.

Вітаємо Марію Баранюк та бажаємо подальших успіхів та перемог!