» » Подяка від Голови Представництва ЄС в Україні Яна Томбінського

Подяка від Голови Представництва ЄС в Україні Яна Томбінського

Дата: 18-04-2016, 14:06 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно у Тернопільському національному економічному університеті відбулася зустріч координаторів Інформаційних центрів Європейського Союзу вищих навчальних закладів України.

Команда Інфоцентру ТНЕУ зустрічала колег з Інституту міжнародних відносин Національного авіаційного університету, Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара, Національної академії державного управління при Президентові України, Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки, Херсонського державного університету, Одеського національного економічного університету, Львівського національного університету ім. Івана Франка, Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, Чорноморського державного університету ім. Петра Могили, Української академії банківської справи НБУ, Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, Вінницького національного технічного університету, Національного університету «Острозька академія», Ужгородського національного університету.

Зустріч не залишилася поза увагою і Голови Представництва ЄС в Україні Яна Томбінського, а також документаліста Представництва ЄС в Україні Ірини Стаднійчук і координаторів інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні» Ольги Гуртовенко та Ольги Сушицької, які надали свою всесторонню дієву підтримку.

Приємно зауважити, що ефективну роботу працівників Інформаційного центру ЄС ТНЕУ відзначив Ян Томбінський, подякувавши за професійну підготовку, організацію, теплий прийом і гостинність. Голова Представництва ЄС висловив вдячність директору Музею історії ТНЕУ Віталію Григоровичу Михайлиці, який зробив програму зустрічі історично цікавою та насиченою. Особлива подяка – ректору ТНЕУ, доктору економічних наук, професору Андрію Ігоровичу Крисоватому і проректору з науково-педагогічної роботи Олегу Петровичу Адаміву за постійне сприяння і підтримку в роботі Інформаційного центру ЄС.

«Цьогорічна зустріч координаторів Інформаційних центрів ЄС у Тернопільському національному економічному університеті стала для усіх учасників гарним прикладом успішних відносин і підтримки Інформаційного центру ЄС з боку адміністрації вищого навчального закладу», – зауважив Ян Томбінський.

Колектив Інформаційного центру ЄС ТНЕУ дякує усім учасникам зустрічі, колегам і партнерам за дієву та результативну роботу.