» » Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю на тему: „Інтеграційний вибір України: історія, сучасність, перспективи”

Дата: 31-01-2012, 14:47 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні науковці, викладачі вищих навчальних закладів, працівники державних установ та організацій, фахівці всіх галузей економіки!

Інформуємо Вас, що 10 квітня 2012 року уВінницькому інституті економіки Тернопільського національного економічного університету відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю на тему: „ Інтеграційний вибір України: історія, сучасність, перспективи” , присвячена 50-річчю з дня створення Тернопільського національного
економічного університету.
На конференції планується робота таких секцій:
1. Теоретичні аспекти економічних реформ у транзитивному суспільстві.
2. Забезпечення стійкості фінансової системи України в контексті світових тенденцій.
3. Проблеми та перспективи розвитку економічних, облікових та інформаційних процесів на підприємствах за умов інтеграційних змін.
4. Розвиток освіти та науки за умов євроінтеграції та глобалізації.

2012--konf.doc
Завантажити Переглянути онлайн