» » Студенти ФАЕМ взяли участь у проекті «Твоя Країна»

Студенти ФАЕМ взяли участь у проекті «Твоя Країна»

Дата: 11-04-2016, 17:42 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти денної форми навчання групи ЕДПРм-11  факультету аграрної економіки і менеджменту спільно з молодіжною організацією ФРІ (фундація регіональних ініціатив) стали учасниками проекту «Твоя Країна» у Дніпропетровську.

У перший день молодь побувала в аерокосмічному (ознайомлення з історією розвитку космічної галузі)  та історичному музеях, славнозвісному дніпропетровському Єкатеринославскому бульварі. Родзинкою дня став іронічно-сатиричний вечір, присвячений 1-му квітня. Завершили подорож юнаки та дівчата на файер-шоу.

У другий день учасники прогулялися центром міста, побували на Дніпро-Арені, парку ім. Л. Глоби, заводі Interpipe, парку Шевченка й погуляли по набережній. І навіть дощ не зіпсував студентам настрій!

Третій день розпочався майстер-класами з малювання кавою і плетіння фенічок в тайм-кафе «Кошка с маслом».

У продовження екскурсійної програми молодь побувала на Монастирському острові, музеї Голокосту, а також відвідали квест-кімнати – «Аномалия», «Xroom» , «Грань».