» » Вітаємо студентів факультету економіки та управління з перемогою!

Вітаємо студентів факультету економіки та управління з перемогою!

Дата: 11-04-2016, 17:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

7-8 квітня 2016 року на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування».

Олімпіада проводилася у  два етапи: 1) теоретичний – тестування; 2) практичний – розв’язання розрахунково-аналітичного завдання (для освітнього ступеня «бакалавр»), вирішення конкретної розрахунково-аналітичної ситуації за матеріалами реального підприємства (для освітнього ступеня «магістр»).

За результатами проведення олімпіади студенти факультету економіки та управління спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» Тернопільського національного економічного університету були нагороджені дипломом ІІІ ступеня та грамотою «За стійкість до стресових ситуацій» Войцеховська Софія (група МОАм-11) та грамотою «За аналітичні здібності» Зазуляк Анна (група МОА-41).

Колектив кафедри менеджменту та публічного управління вітає своїх  талановитих та креативних студентів та бажає їм подальших успіхів та творчих злетів!