» » Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру»

Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру»

Дата: 11-04-2016, 16:15 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Міністерство культури України інформує про те,  що у рамках діяльності Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» та Словацької громадської організації «Амос»  спільно з мерією м. Стара Любовня (Словацька Республіка) з 15 по 18 вересня 2016 року передбачається проведення Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру».

Метою Фестивалю є популяризація європейських цінностей, зокрема здорового способу життя, зміцнення взаємодії між дітьми та молоддю  різних країн заради миру та майбутнього.

Участь у Фестивалі братимуть діти і молодь України та Словацької Республіки в місті Стара Любовня (Словаччина).

Під час Фестивалю відбудуться: конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій «Молодь обирає здоров’я»; виступи різних вокальних, хореографічних, театральних колективів; конкурс образотворчого, декоративно-ужиткового та прикладного мистецтва тощо.

За додатковою інформацією прохання звертатися до представників Організаційного комітету Фестивалю за телефонами: 044-501-01-15,                                  044-400-43-01, 067-407-77-98, 050-447-49-68, 093-214-64-17.

Положення про фестиваль
Завантажити Переглянути онлайн