» » Кубок декана факультету фінансів зі стрітболу

Кубок декана факультету фінансів зі стрітболу

Дата: 8-04-2016, 16:53 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

5 квітня 2016 року на факультеті фінансів відбулись змагання зі стрітболу серед професорсько-викладацького колективу та студентів факультету і коледжу.

Ініціатор проведення  та основний організатор змагань - Коваль Валентин, студент II курсу факультету фінансів.
Взявши участь у жеребкуванні, усі команди були розділені на дві групи.

Сильнішими у групах стали команда ІІІ курсу «Dream team», команда професорсько -викладацького колективу, команда коледжу «Смішарики» та команда студентського активу «Активія», які згодом зустрілися у півфінальних матчах. Заслужену путівку у фінал отримала команда 3 курсу «Dream team», яка перемогла команду професорсько-викладацького колективу та команда з коледжу «Смішарики».

Фінал був дуже напруженим і емоційним. Усі гравці прагнули підняти над головою кубок переможця, але команда третьокурсників  виявилася  сильнішою і стала першим чемпіоном кубку декана зі стрітболу. Срібло отримали студенти коледжу, а бронзу виборола команда професорсько-викладацького колективу.

Під час змагань панувала весела та дружня атмосфера, кожен учасник отримував задоволення від гри.

Студенти факультету фінансів завжди готові активно та з користю проводити свій вільний час.