» » Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми корпоративних фінансів та фінансових ринків в умовах глобалізації»

Дата: 8-04-2016, 14:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Професорсько-викладацький колектив кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування ТНЕУ запрошує студентів, аспірантів, молодих вчених та усіх бажаючих до участі в роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми корпоративних фінансів та фінансових ринків в умовах глобалізації» яка відбудеться 12 квітня 2016 року.

Мета конференції - розвиток наукового потенціалу та підвищення професійного рівня підготовки молодих фахівців; презентація результатів наукових досліджень студентів, аспірантів, молодих вчених з актуальних проблем корпоративних фінансів та фінансових ринків в умовах глобалізації.

Основні напрями роботи конференції:

-         Інноваційні технології управління фінансовою діяльністю підприємств в умовах глобалізації.
-         Стратегічні орієнтири вдосконалення фінансового забезпечення корпора­тивних підприємств у сучасних умовах.
-         Особливості розвитку та регулю­вання фінансового ринку України в умовах глобальних викликів.
-         Міжнародна практика та стандарти функціонування страхових ринків.

Адреса:
 46020, м. Тернопіль, вул. Бережанська, 4, бібліотека ТНЕУ