» » Брейн-ринг з основ фінансової грамотності для студентів Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ

Дата: 7-04-2016, 20:17 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

6 квітня 2016 року доценти кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Клапків Юрій Михайлович і Письменний Віталій Валерійович організували інтелектуальну гру брейн-ринг з основ фінансової грамотності для студентів Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ.

Гра була поділена на п’ять блоків. Перший блок передбачав 10 запитань, на які потрібно було дати відповіді. До командного заліку зараховувалися відповіді, які були максимально наближеними до правильного варіанту. Друге завдання – розв’язання фінансового кросворду. Третім етапом був конкурс капітанів. Вони давали відповіді на запитання тестового характеру. Наступний блок був музичним. Учасники слухали фрагменти пісень відомих виконавців. Цікаво, що всі аудіозаписи були пов’язані між собою темою фінансів. Завершальним етапом була гра «Крокодил», у якій учасники команд вправлялися в акторській майстерності, демонструючи усім присутнім терміни фінансового спрямування.

За результатами проведених змагань переможцем брейн-рингу стала команда «Фінансист». Із заслуженою перемогою майбутніх фінансистів привітали керівник магістерської програми «Управління фінансами домогосподарств», д.е.н., професор кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Кізима Тетяна Олексіївна, декан факультету фінансів к.е.н., доцент Кізима Андрій Ярославович, в.о. директора коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, к.е.н., доцент Шашкевич Олександр Любомирович.