» » Зустріч колективу ФАЕМ з науковцями з Головної школи сільського господарства у Варшаві

Дата: 7-04-2016, 13:57 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно на факультеті аграрної економіки і менеджменту Тернопільського національного економічного університету відбулася зустріч з науковцями з Головної школи сільського господарства у Варшаві. Метою візиту було обговорення напрямів подальшої співпраці щодо обміну студентів, стажування студентів і спільні наукові розробки у галузі агротехнологій у рослинництві і тваринництві.

Колеги з Республіки Польща прочитали лекцію для студентів 2-5 курсів. Студенти уважно ознайомилися з доповіддю, ставили запитання до лектора.

Між факультетом аграрної економіки і менеджменту та Головною школою сільського господарства у Варшаві досягнуто домовленостей у навчально-науковій співпраці.