«Школа молодого банкіра»

Дата: 7-04-2016, 12:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На факультеті банківського бізнесу, за підтримки ПАТ «Приватбанк», розпочала роботу «Школа молодого банкіра». Першими учасниками такої школи стали студенти коледжу ТНЕУ та коледжів м. Тернополя.

Студенти-учасники «Школи молодого банкіра» взяли участь у тренінгах з банківського обслуговування населення в навчально-тренувальному банку факультету, прослухали пізнавальні лекції з фінансової грамотності та сімейного бюджету, а також лекції із особливостей розвитку та можливостей заробітку криптовалют.

Окрім цього студенти пройшли онлайн-практику ПАТ «Приватбанк», а також коротке стажування на відділенні «Дружба» ПАТ «Приватбанк» за результатами чого отримали відповідні сертифікати.

«Школа молодого банкіра» організовує тренінг-семінари 2 рази на місяць у навчально-тренувальному банку факультету банківського бізнесу ТНЕУ у четвер о 16.00 год.