» » Незабутні враження від "ННІМЕВ Intercultural Day & Night"

Незабутні враження від "ННІМЕВ Intercultural Day & Night"

Дата: 6-04-2016, 12:16 | Автор:

В період з 31 березня по 1 квітня в стінах першого корпусу ТНЕУ був проведений захід "ННІМЕВ Intercultural Day&Night", метою якого є покращення суспільних взаємовідносин та встановлення міжкультурного діалогу етнічних груп (українських та іноземних студентів) ТНЕУ для подолання культурних стереотипів шляхом проведення навчально-виховних та розважальних днів у неформальній студентській атмосфері.
        Це є перший реалізований проект студентської команди ННІМЕВ ім. Б.Д.Гаврилишина. І наші студенти старались зробити все можливе і неможливе для успішного проведення даного заходу. Звичайно, студентська команда вдячна всім учасникам за те, що прийшли та разом провели цю міжнаціональну добу. Багато вражень, емоцій, і прекрасних спогадів, саме це залишилось після даного проекту. Учасники, спілкуючись англійською мовою, успішно виконали квест, не помічаючи для себе мовних бар’єрів – зблизились та покращили міжкультурний діалог; граючи в різноманітні ігри зрозуміли, що хоча ми і різні, однак єдині; дивлячись фільми та слухаючи живу музику, занурились в затишну і, водночас, драйвову атмосферу, співали разом пісні українською та англійською мовами. Великою несподіванкою було виконання іноземною студенткою пісні українською мовою, відомого гурту «Океан Ельзи». Під час даних заходів були невеличкі перерви на чай з печивом, де всі могли додатково поспілкуватись про щось цікаве.
        Сподіваємося, що такі заходи будуть проводитися якомога частіше ініціативними студентами нашого інституту.

Фотозвіт: