» » Центр практичної бухгалтерії відновив свою діяльність!

Центр практичної бухгалтерії відновив свою діяльність!

Дата: 5-04-2016, 14:21 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

24 березня 2016 р. відновилися засідання Центру практичної бухгалтерії при факультеті обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету.

Перше засідання Центру було присвячене основним змінам податкового законодавства в 2016 році. Упродовж заняття, керівником якого став головний бухгалтер ТОВ «Перемишляниагро» Процків Я. І., учасники розглядали новації у адмініструванні єдиного соціального внеску (зміна ставки нарахування ЄСВ, відміна утримань ЄСВ із зарплати працівників, збільшення максимальної бази нарахувань ЄСВ та ін.), податку на доходи фізичних осіб (зміна ставки нарахування ПДФО), податку на прибуток (зміна порядку обчислення податку на прибуток, скасування щомісячних авансових внесків та ін.), акцизного збору (запровадження акцизної накладної та електронного адміністрування реалізації палива), податку на додану вартість (зміна форми податкової декларації та бази нарахування по деяких операціях), транспортного податку (зміна бази оподаткування) та інші.

Надалі засідання Центру практичної бухгалтерії проводитимуться на постійній основі щочетверга o 18.00 год. в аудиторії 2113.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до зустрічей!