» » Від натхнення до поступу: на зустріч з Юрієм Филюком запрошує Тернопільська бізнес-школа

Дата: 4-04-2016, 15:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Юрій Филюк – підприємець-ресторатор, керуючий компанією «23 ресторани», співзасновник платформи «Тепле Місто», яка об’єднує людей і бізнеси навколо ідей та дій щодо сталого розвитку Івано-Франківська.

Зустріч із Юрієм Филюком є продовженням реалізації проекту «Від натхнення до поступу», метою якого є організація відкритих для місцевої бізнес-громади та молоді зустрічей із особистостями, котрі здатні своїми досягненнями, втіленими ідеями, започаткованими ініціативами та глибиною думки надихнути слухачів до нових форматів мислення та дій.

Відкрито поспілкуватися з Юрієм Филюком про життєві цінності, бізнес та унікальні для України соціальні проекти Тернопільська бізнес-школа радо запрошує 6 квітня, у середу, о 17.00 год. за адресою: бульвар Шевченка, 9, ауд. 23. Вхід вільний.